Úvod

Firma Fire Factory SE se sídlem na nábřeží Otakara Ostrčila 257/II v Soběslavi otevřela v dubnu 2012 exkluzivní galerii kamen a krbových vložek. Nevšedně zrekonstruovaná budova bývalých lázní situovaná pod hrází Nového rybníka představuje topidla firem Brunner, Spartherm, DRU, Dik Geurts, Fire Tube v kombinaci s keramikou Sommerhuber, Jasba a K&K Poker a stavebními materiály firem CB-Tec, Brula, Promat, Ortner, Schiedel a jiné. Nesmíme zapomenout ani na doplňky jako koše na dřevo či krbové náčiní Red Anvil.

Firma Fire Factory SE je partnerskou firmou společnosti  K&K Poker spol. s r.o., která se již 15 let věnuje výrobě keramických kachlů a stavbě kachlových kamen. K&K Poker spol. s r.o. vyrábí keramické kachle vlastního desingu, repliky historických kachlů i moderní velkoplošné kachle.

 

V nové budově mohou návštěvníci vidět zrealizované funkční obestavby krbových vložek, plynové krbové vložky, kachlová kamna, moderní peletový systém, desingová kamna ale i kamna klasická. Ojedinělý koncept prodejny, na kterém se podílel ak.arch. Zoltán Czvengrosch , ale i majitelé firmy, nabízí zákazníkům širokou nabídku zboží, které je vkusně zasazeno do interiéru budovy. Zákazník zde tak získá ucelenou představu o budoucí realizaci svých kamen, ale i cenné rady odborníků.

 

Podle slov majitelů společnosti je symbolem domova krb, oheň a teplo. Proto se tedy snažili vytvořit pro návštěvníky co nejpříjemnější atmosféru. Mimořádnost interiéru dodávají obrazy od malíře a grafika Michala Jánského, ale i výrobky od uměleckého kováře Jiřího Bajera. Velký ohlas sklidila i „posprejovaná“ přední část budovy, se kterou si pohrál Ondřej Kudláček.

 

Firma se rekonstrukcí budovy snaží podpořit především kamnáře, kteří z větší části prodejny nevlastní a mohou tak potencionálním zákazníkům nabídnout pouze obrázky z katalogů. Do prodejny si tak kamnář může přivést svého zákazníka, který uvidí skutečné možnosti realizace produktů firmy Fire Factory.

 

Nejen kamnář, ale i koncový zákazník je samozřejmě vítaným hostem. Zaměstnanci firmy vám velmi rádi pomohou s návrhem budoucích kamen i s postupem stavby.

 

Těšíme se nashledanou.

Kontakt

Petra Sedláčková

+420 606 033 922

sedlackova@kolem-kamen.cz

 

Fire Factory SE ,nábř. Otakara Ostrčila 257, 392 01 Soběslav

IČ:28141130, DIČ: CZ28141130

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, spisová značka H7

© Orange Cup Studio